Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. W środę uroczystość NMP Częstochowskiej i odpust w Solcu Nowym. Msza odpustowa o godz.12.00. Serdecznie zapraszam. Z racji zbliżającego się czasu nawiedzenia odpust przeżyjemy w gronie parafialnym. Księża z dekanatu będą zaproszeni na przywitanie Obrazu.

2. Podziękowania:
a/ za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Romana Buła,Barbara Przybyła,Paulina Szubert,
b/ osobom ,które posprzątały pozostałą część parkingu,
c/ za ofiary złożone na składkę gospodarczą,zebraliśmy 1721,70. Bóg zapłać
d/ za ofiary na pomoc mieszkańcom Bejrutu,zebraliśmy 200,50.Bóg zapłać
3. Zbliża się czas Nawiedzenia Ikony Jasnogórskiej. Bardzo proszę o udekorowanie naszych domów od środy 26.08. Dekoracje będą zdobić nasze domy tydzień przed i do końca obecności Ikony w naszym dekanacie czyli do 13.09.

stat4u