Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

INTENCJE MSZALNE 04.01- 12.01.2020 r.

 

NIEDZIELA 05.01. II Niedziela po Narodzeniu Pańskim
Godz. 9:30 W intencji śp. Mieczysława Andrysa (w I r. śm.)
PONIEDZIAŁEK 06.01. Uroczystość Objawienia Pańskiego
Godz. 9:30 W intencji śp. Marianny Waszkowiak (w 5 r. śm.); Antoniego Lisiewicza (w I r. śm.) oraz zmarłych z Rodziny
CZWARTEK 09.01. Msza św. zbiorowa:
Godz. 18:30 1.W intencji śp. Gabrieli Wojtkowiak – int. od Sąsiadów;
2.W intencji śp. Agnieszki Kaczmarek (w 3 r. śm.); Czesława Kaczmarka;
3.W intencji śp. Heleny, Wandy, Jana, Jerzego Mikołajczaków; Tadeusza Waszkowiaka; Tomasza Waszkowiaka;
4.W intencji śp. Mieczysława Szaranka (w 30 r. śm.);
5.W intencji śp. Anny Wojciechowskiej oraz zmarłych z Rodzin Wojciechowskich i Bajończaków
SOBOTA 11.01.
Godz. 14:00 Ślub: Martyna i Mateusz
Godz. 19:00 W intencji Marcela z okazji I rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za dar życia oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dziecka i najbliższych
NIEDZIELA 12.01. Niedziela Chrztu Pańskiego
Godz. 9:30 W intencji Matyldy z okazji I rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za dar życia oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dziecka i najbliższych

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u