Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 28.12.2019 - 06.01.2020 r.

INTENCJE MSZALNE 28.12.2019 - 06.01.2020 r.

 

NIEDZIELA 29.12.  Niedziela Świętej Rodziny
Godz. 9:30 W intencji Marceliny i Liliany z okazji I rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za dar ich życia oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dzieci i najbliższych oraz w intencji śp. Stanisława, Benigny, Jana, Bogdana, Benona, Teresy Wieczorków; Filipa Gamoń; Ludwika Molickiego oraz zmarłych z Rodzin Wieczorków i Domagalskich
WTOREK 31.12. św. Sylwestra Papieża
Godz. 18:00 W intencji Parafian
ŚRODA 01.01.  Nowy Rok – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
Godz. 9:30 W intencji śp. Wojciecha Wolnika (w 2 r. śm.); Leokadii i Antoniego Wolników; Wandy i Józefa Mielcarków oraz zmarłych z Rodzin Wolników i Mielcarków
Godz. 18:00 W intencji śp. Zofii Hanyż (w 3 r. śm.); Mieczysława Hanyża; Bogusława Rychłego i zmarłych z Rodziny
PIĄTEK 03.01.
Godz. 19:00 W intencji Parafian
SOBOTA 04.01.
Godz. 15:00 W intencji Marii i Henryka z okazji 50 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za łaski otrzymane w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Maryi dla Jubilatów i najbliższych
Godz. 19:00 W intencji Felicji z okazji 70 rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za przeżyte lata, otrzymane łaski oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia
NIEDZIELA 05.01. II Niedziela po Narodzeniu Pańskim
Godz. 9:30 W intencji śp. Mieczysława Andrysa (w I r. śm.)
PONIEDZIAŁEK 06.01. Uroczystość Objawienia Pańskiego
Godz. 9:30 W intencji śp. Marianny Waszkowiak (w 5 r. śm.); Antoniego Lisiewicza (w I r. śm.) oraz zmarłych z Rodziny

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u