Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

INTENCJE MSZALNE 07.12 - 15.12.2019 r.

 

NIEDZIELA 08.12. II Niedziela Adwentu, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
Godz. 9:30 W intencji śp. Bogumiły Eichler (w 15 r. śm.)
WTOREK 10.12.
Godz. 18:30 W intencji śp. Marianny, Franciszka, Bolesława Czych; Kazimierza Kaczmarka; Benona Wieczorka i za dusze w czyśćcu cierpiące
CZWARTEK 12.12.
Godz. 18:30 W intencji śp. Franciszki, Marcina Małych; Stanisławy Przybyły; Ireneusza Dulata; Mariana Kluja; Pawła Gałęzowskiego; Anny, Andrzeja, Balbiny, Genowefy, Mariana, Józefa, Brunona Śmidodów oraz zmarłych z Rodziny
PIĄTEK 13.12.
Godz. 19:00 W intencji śp. Łucji Rogozińskiej oraz zmarłych z Rodziny
SOBOTA 14.12.
Godz. 19:00 W intencji śp. Stanisława, Barbary Wieczorków; Kazimierza, Weroniki Piosik
NIEDZIELA 15.12. III Niedziela Adwentu
Godz. 9:30 W intencji śp. Barbary, Józefa Piskorskich; Henryka Rozynka; Heleny i Tomasza Rozynków; Jadwigi i Józefa Rajchowiczów; Pelagii, Bolesława Antkowiaków oraz zmarłych z Rodzin Piskorskich i Rozynków

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u