Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 03.08 - 11.08.2019 r.

INTENCJE MSZALNE 03.08 - 11.08.2019 r.

 

NIEDZIELA 04.08.  XVIII Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Jana, Anny Zboralskich oraz zmarłych z Rodziny
WTOREK 06.08. Święto Przemienienia Pańskiego
Godz. 18:30 W intencji śp. Teresy Michnikowskiej – int. od Męża i Dzieci z Rodzinami oraz w int. śp. Heleny i Alojzego Lepów; Damiana, Elżbiety, Józefa, Jadwigi, Albina Michnikowskich oraz zmarłych z Rodziny
CZWARTEK 08.08.
Godz. 18:30 W intencji śp. Mariana Skorupińskiego – int. od Rodziny Schӧnfeldów
PIĄTEK 09.08.
Godz. 19:00 W intencji śp. Anny, Andrzeja, Balbiny, Genowefy, Mariana, Józefa Śmidodów; Franciszki, Marcina Małych; Stanisławy Przybyły; Ireneusza Dulata; Mariana Kluja; Pawła Gałęzowskiego; Brunona Śmidody oraz zmarłych z Rodziny
SOBOTA 10.08. 
Godz. 15:00 W intencji Katarzyny i Grzegorza w I rocznicę Ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym, za dar życia dzieci oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków oraz dzieci Liliany i Marceliny 
Godz. 19:00 W intencji Danuty i Andrzeja z okazji 45 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych
NIEDZIELA 11.08. XIX Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Henryka Rozynka; Barbary, Józefa Piskorskich; Heleny, Tomasza Rozynków; Jadwigi i Józefa Rajchowiczów; Pelagii, Bolesława Antkowiaków oraz zmarłych z Rodzin Piskorskich i Rozynków

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u