Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 15.09 – 23.09.2018 r.

INTENCJE MSZALNE 15.09 – 23.09.2018 r.

 

NIEDZIELA 16.09. XXIV Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji Stefanii i Stanisława z okazji 40 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych 
WTOREK 18.09. św. Stanisława Kostki
Godz. 18:30 W intencji Aleksandry z okazji 18 rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia, otrzymane łaski oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej w całym dorosłym życiu
CZWARTEK 20.09. 
Godz. 18:30 W intencji śp. Stanisława Prządki (w 2 r. śm.)
PIĄTEK 21.09.
Godz. 19:00 W intencji śp. Walentego Weiss oraz zmarłych z Rodzin Weissów, Joklów i Cześniaków
SOBOTA 22.09.
Godz. 19:00 W intencji Haliny i Adama z okazji 40 rocznicy Ślubu oraz Ireny i Zenona z okazji 50 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za łaski otrzymane w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych
NIEDZIELA 23.09. XXIV Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Marii, Mirosławy, Szczepana Widenskich; Stefanii, Marii Małych; Wincentego, Agnieszki Tomiak; Bolesława Koniecznego i zmarłych z Rodziny

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u