Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 08.09 – 16.09.2018 r.

INTENCJE MSZALNE 08.09 – 16.09.2018 r.

 

NIEDZIELA 09.09. XXIII Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Stefana, Zbigniewa, Jadwigi, Karola Łukaszewiczów; Gertrudy, Stanisława, Mieczysława Utratów oraz zmarłych z Rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące
WTOREK 11.09.
Godz. 18:30 W intencji Marii z okazji 75 rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za przeżyte lata i otrzymane w tym czasie łaski oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki i Najbliższych
CZWARTEK 13.09.
Godz. 18:30 W intencji śp. Heleny Kaczmarek (w 2 r. śm.)
PIĄTEK 14.09. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
Godz. 19:00 W intencji śp. Alojzego, Anny, Franciszka Kosickich; Agnieszki, Ignacego Kaczmarków; Krystyny Olbińskiej i zmarłych z Rodziny
SOBOTA 15.09.
Godz. 14:00 W intencji z podziękowaniem Panu Bogu za 120 lat istnienia Szkoły Podstawowej we Wroniawach oraz prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla absolwentów, uczniów, Grona Pedagogicznego i pracowników naszej szkoły
Godz. 19:00 W intencji śp. Waleriana, Pelagii Wieczorków; Tadeusza, Sławomira Pauch; Marka Bemke i zmarłych z Rodziny
NIEDZIELA 16.09. XXIV Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji Stefanii i Stanisława z okazji 40 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych 

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u