Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 01.10-08.10.2017 r.

INTENCJE MSZALNE 01.10-08.10.2017 r.

 

NIEDZIELA 01.10. XXVI Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Hieronima Murka; Józefa, Stanisławy Chorowskich oraz zmarłych z Rodzin Murków i Chorowskich
WTOREK 03.10.
Godz. 18:30 W intencji Panu Bogu wiadomej
CZWARTEK 05.10.
Godz. 18:30 Msza św. zbiorowa:
1. W intencji Genowefy i Henryka z okazji 40 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych;
2. W intencji z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych z okazji 42 rocznicy Ślubu;
3. W intencji Sylwii i Zbigniewa w 20 rocznicę Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych;
4. W intencji Julii z okazji I rocznicy Urodzin, z podziękowaniem za dar życia oraz prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla dziecka i najbliższych;
5. W intencji śp. Stanisława Jęczkowiaka; Stanisława Merde oraz zmarłych z Rodzin Jęczkowiaków, Józefowskich i za dusze w czyśćcu cierpiące;
6. W intencji śp. Marii i Czesława Rogozińskich; Jadwigi, Jana Ratajskich;
7. W intencji śp. Jarosława Adama (w 8 r. śm.); Franciszka Adama; Katarzyny, Józefy, Ignacego Kaczmarków; Teodozji, Ludwika Zboralskich; Krystyny, Kazimierza Hełmińskich; Apolonii, Jana Koniecznych;
8. W intencji śp. Czesławy Jokś (w 4 r. śm.); Aniceta, Marty, Franciszka, Stanisławy Walkowiaków;
9. W intencji śp. Krzysztofa Jackowiaka – int. od Szwagierki Barbary z Rodziną;
10. W intencji śp. Józefa Piosika – int. od Żony;
11. W intencji śp. Wiesławy Kopeć (w I r. śm.) oraz zmarłych z rodzin Wachowiaków i Kaczmarków;
12. W intencji śp. Joanny Szefler (w 30 r. śm.); Adama, Ryszarda, Andrzeja Szefler; Ireny, Stanisława, Kazimierza Kaźmierczaków oraz zmarłych z Rodzin Szeflerów i Joksiów;
13. W intencji śp. Zdzisława Kozaka (w r. śm.); Bolesława Michalewicza; Eugeniusza Wróblewskiego oraz zmarłych z Rodzin Kozaków, Michalewiczów i Świniarków;
14. W intencji śp. Stanisława Stankowskiego;
15. W intencji śp. Stanisława Stankowskiego (w r. śm.); Wiesława Stankowskiego; Czesława, Agnieszki Kaczmarków; Józefa Sapy; Anny Świątek
PIĄTEK 06.10.
Godz. 19:00 W intencji Aldony i Tadeusza z okazji 60 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za wspólnie przeżyte lata, za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych
SOBOTA 07.10.
Godz. 19:00 W intencji Renaty i Wojciecha z okazji 30 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych
NIEDZIELA 08.10. XXVII Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Michała Prządki (w r. śm.); Kazimiery Prządka; Kazimierza Wieczorka; Teresy i Jana Wieczorków

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u