16 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka jest przeznaczona na remont kościoła.

- za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty: Eugenii Dulat, Agnieszce Weiss, Krystynie Rubach oraz Krystynie Borka

3. W piątek święto św. Brygidy, Patronki Europy

4. 24 i 25 lipca w Przemęcie odbędą się uroczystości związane z 800-leciem ziemi

przemęckiej. Szczegółowy plan znajduje się na plakacie wywieszonym w gablocie

na zewnątrz kościoła. Zachęcam do uczestnictwa w tych uroczystościach.

5. Za tydzień po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów mechanicznych

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki", "Miłujcie się"

7. Zapowiedzi przedślubne:

8) Witold Paweł Krawczyk, st. wolny, zam. Wroniawy, ul. Polna 7 a

Agnieszka Anna Hewusz, st. wolny, zam. Śmieszkowo 52, zapowiedź III

9) Marcin Maluśki, st. wolny, zam. Wroniawy, ul. Wolsztyńska 2/2

Mariola Napieralska, st. wolny, zam. Mochy, ul. Morenowa 3, zapowiedź I

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest poinformować o tym w biurze parafialnym.

8. Od 22 lipca do 5 sierpnia będę przebywał poza parafią, na wycieczce nad jezioro

Bajkał. W tym czasie będzie mnie zastępował ks. Proboszcz z Kębłowa  (nr telefonu 68 3841997).

9. Od najbliższego czwartku do końca sierpnia msze św. we wtorki, czwartki i piątki będą odprawiane o godz. 18.00

P r o b o s z c z