Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim– 04.01.2015 r.

1. W niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.30 grał będzie i śpiewał dla nas kolędy zespół „Audio Z” z Kębłowa.
2. We wtorek 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularne Trzech Króli. Podczas Mszy św. o godz. 9.30. poświęcenie kadzidła i kredy, które można będzie nabyć za dobrowolną ofiarę przy wejściu do kościoła. Tego dnia składka będzie przeznaczona na Krajowy Fundusz Misyjny. Podczas Mszy św. dzieci ze Szkoły Podstawowej we Wroniawach przedstawią jasełka.
3. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Cały plan kolędy umieszczony jest w Internecie i w gablocie.
4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy w kościele okres Narodzenia Pańskiego.
 ● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Danucie Bednarczyk, Danucie Murek, Jadwidze Makowskiej, Grażynie Rozynek;
 ● panu Mieczysławowi Antkowiakowi za wykonanie stolika pod ampułki i kielich do naszego prezbiterium;
 ● Radzie Sołeckiej za zakupioną za kwotę 5 tys. zł. kostkę na nasz parking i uporządkowanie terenu przy zakrystii; Serdeczne Bóg zapłać!
6. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej we Wroniawach organizuje zabawę taneczną, która odbędzie się 24 stycznia 2015 r. na Sali Wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19.00. Oprawę muzyczną zapewni zespół „GRANIT”. Cena od pary – 150 zł. Rezerwacja pod nr telefonu – 506 339 032.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki” i „Miłujcie się”.

P r o b o s z c z