OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XXIX Niedzielę Zwykłą – 19.10.2014r.

1. W ubiegłą niedzielę na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 215 zł i 64 gr. Bóg zapłać za złożone ofiary!
2. Dzisiaj III Niedziela miesiąca, zatem składka przeznaczona jest na dalsze potrzebne prace przy naszym kościele.
3. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Na jego zakończenie w najbliższą niedzielę, przed kościołem zbierać będziemy do puszek ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne. Pamiętajmy w tym tygodniu w naszych modlitwach o misjonarzach.
4. Od wtorku do soboty będę przebywał na rekolekcjach kapłańskich poza parafią. W czasie mojej nieobecności zastępować mnie będą Ojcowie Oblaci. Biuro Parafialne będzie nieczynne. We wszelkich nagłych wypadkach proszę o kontakt z ks. prob. Andrzejem Krusiem z Kębłowa, osobiście lub pod nr telefonu 68 384 19 97.
5. Modlitwa różańcowa w naszym kościele - od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 18.00.
W tym tygodniu nie będzie niestety dodatkowego różańca dla dzieci!
6. W piątek nie będzie po wieczornej Mszy św. Nowenny i Koronki do Bożego Miłosierdzia.
7. W najbliższym tygodniu przypadają wspomnienia: w poniedziałek – św. Jana Kantego, we wtorek – bł. Jakuba Strzemię, w środę – św. Jana Pawła II.
8. Ks. Andrzej Kruś zaprasza na wspólne sprzątanie cmentarza w Kębłowie w najbliższą sobotę o godz. 10.00. Msza św. i procesja żałobna na cmentarzu w Kębłowie w Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 13.00. W Solcu Nowym o godz. 11.00.
9. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej we Wroniawach serdecznie zaprasza na zabawę taneczną, która odbędzie się 15.11.2014 na Sali Wiejskiej we Wroniawach o godz.19.00. Cena biletu 140zł od pary.
Zapisy pod numerem tel. w gablocie /506 339 032/
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Donacie Szmańda, Danieli Wolnik
● za pomoc w organizacji zabawy parafialnej, za upieczone placki i przyniesione fanty
11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”. Jest także nowy numer „Miłujcie się”.
12. Ministranci rozprowadzają kalendarz na rok 2015, wydany przez Archiwum Archidiecezjalne. Cena 3 zł.

P r o b o s z c z