OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XVIII Niedzielę Zwykła – 03.08.2014r.

1. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów; w czwartek bł. Edmunda Bojanowskiego; w piątek św. Dominika, a w sobotę św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy.
2. W naszych modlitwach pamiętajmy o rolnikach, którzy pracują przy żniwach.
3. W piątek po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
4. Od poniedziałku do piątku będę przebywał poza parafią. W czasie mojej nieobecności zastępował mnie będzie ks. Andrzej Kruś, proboszcz z Kębłowa. We wszelkich nagłych wypadkach proszę dzwonić pod nr telefonu 68 3841997. W związku z zastępstwem proszę aby w tym tygodniu Msze św. we wtorek, czwartek i piątek zaczynały się o godz. 18.00.
5. W niedzielę 10 sierpnia` przypada wspomnienie św. Wawrzyńca patrona  Kościółka na cmentarzu w Kębłowie. O g. 10.30 w kościółku na cmentarzu będzie wspólny różaniec za zmarłych i po nim o g.11.00 uroczysta Msza św. połączona z odpustem  św. Wawrzyńca w intencji wszystkich spoczywających na cmentarzu w Kębłowie.
6. Za tydzień w niedzielę składka przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny UAM w Poznaniu.
 ● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Oldze Eichler, Irenie Waszkowiak, Natalii Jodko,
 ● wszystkim osobom, które częstowały wczoraj pielgrzymów przechodzących przez Wroniawy
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki” (4,50 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” – numer podwójny, wakacyjny (7,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).
9. Wszystkim Drogim Parafianom rozpoczynającym zasłużony urlop życzę dobrego wypoczynku, szczęśliwych wyjazdów i powrotów!

P r o b o s z c z