OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na IV Niedzielę Zwykłą 02.02.2014r. Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
2. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 24 do 28 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
3. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.30 - GODZINA ŚWIĘTA. Serdecznie zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu.
4. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., a w piątek od godz. 14.30-15.30. Po Spowiedzi możliwość przyjęcia Komunii Świętej.
5. W piątek od godz. 9.00. odwiedziny chorych ze Spowiedzią i Komunią Św.
6. Dzisiaj kończę odwiedziny duszpasterskie w naszej Parafii. Dziękuję za serdeczne przyjęcie i złożone ofiary. Szczegółowe sprawozdanie związane z duszpasterstwem w naszej Parafii oraz naszymi finansami przedstawię po feriach.
7. W piątek zmarła śp. Seweryna Skorupińska, mieszkająca przy ul. Dworcowej we Wroniawach (przeżyła 86 lat). Msza św. pogrzebowa w naszym kościele w poniedziałek o godz. 11.00. Po Mszy św. pogrzeb na cmentarzu w Kębłowie. Módlmy się w intencji zmarłej – „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”
-  za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Justynie Barskiej, Alicji Przybyła, Karolinie Kaczmarek, Magdalenie Skołożdrzy.
- za ofiary złożone na Radio „Emaus”. Zebraliśmy 72 zł i 50 gr.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny”.
10. Wszystkim rozpoczynającym ferie życzę zdrowego i pięknego wypoczynku.

P r o b o s z c z