1. Bardzo dziękuje za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Edyta Dorożała,Danuta Szefler,Agata Szefler,Anna Witkowska.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Dziękuję za ofiary składane na daninę diecezjalną.

4. W poniedziałek wielkanocny na KUL,ASD i szkoły katolickie 412 PLN i 2 Euro. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękuję.
5. Dzisiaj nasz parafialny Odpust. Suma odpustowa o godz.15.00.Głównym celebransem będzie o.Jesse,franciszkanin z Osiecznej. Po Mszach św. w sobotę i niedzielę będzie można oddać cześć relikwiom św.Faustyny i św.Jana Pawła II.
6. Dzisiaj zbiórka ofiar na Caritas po Mszach św.
7. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z racji Wielkiego Tygodnia. Msza św.o godz.19.00. Jest to Dzień Świętości Życia.
8. W tym tygodniu wszystkie Msze św. o godz.19.00./poniedziałek,wtorek,czwartek,piątek i sobota/.

.