1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Hamrol,Barbara Jokś,Wioleta Gonda,Renata Pauch .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Dziękuję za ofiary składane na daninę diecezjalną oraz za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego złożone do skarbony pod chórem.

4. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom zaangażowanym w przygotowanie i przeżycie Wielkiego Tygodnia:
-przygotowującym dekorację,
-lektorom czytającym w czasie Triduum Paschalnego i świąt,
-ministrantom oraz scholi Ichtis,
-delegacjom składającym życzenia w Wielki Czwartek,
-zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie procesji rezurekcyjnej.
5. W poniedziałek wielkanocny po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie.
6. Przezywamy Oktawę Zmartwychwstania Pańskiego,z tej racji nie obowiązuje piątkowy post,
7. W tym tygodniu I Piątek Miesiąca:
-okazja do spowiedzi w piątek od 18.25,
-adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz.18.00,
-objazd chorych w piątek od godz.08.00.
8. W przyszłą niedzielę nasz parafialny Odpust. Suma odpustowa o godz.15.00.Głównym celebransem będzie o.Jesse,franciszkanin z Osiecznej,proszę o przygotowanie procesji. Nowenna przed uroczystością w środę o godz.15.00,w pozostałe dni 15 minut przed Msza św.
9. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na Caritas po Mszach św.

.