1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Szymon Rozynek,Maria Matykowska, Grażyna Wożna, Stefan Sapa, Joanna Każmierczak. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.

3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
 -Droga Krzyżowa w piątek:dla dzieci o 16:30 i dla dorosłych w łączności z Mszą o godz.19.00
 -Gorzkie Żale w łączności z niedzielną mszą o godz.09.30.
4. Dziękuję za ofiary składane na daninę diecezjalną.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na dzieło pomocy „Ad Gentes” 354PLN. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziekuję. Bóg zapłać.
6. W Wielkim Poście zachęcam Parafian do wzięcia udziału w akcji „Misjonarz na Post”.
7. Spowiedż z udziałem kapłanów z dekanatu jest zaplanowana na poniedziałek 18.03.2024 r.

.