1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Izabella Kędzierska-Krzywonos, Wiktoria Krzywonos, Małgorzata Kliks, Iga Kliks, Barbara Barczewska.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
 -Droga Krzyżowa w piątek:dla dzieci o 16:30 i dla dorosłych w łączności z Mszą o godz.19.00
 -Gorzkie Żale w łączności z niedzielną mszą o godz.09.30.

4. Dziękuję za ofiary składane na daninę diecezjalną.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2148,70PLN Za wszystkie ofiary Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.
6. Szczególne podziękowania dla p.Karola Mielcarka za wykonanie instalacji nowego oświetlenia oraz rodzinie Zawadów,która postanowiła ufundować witraż w drugim bocznym oknie. Bóg zapłać za wspaniałe wyrazy zaangażowania w parafialne inwestycje. Witraże w tylnej ścianie będą wykonane na Wielkanoc 2025 r.
7. Dzisiaj Dzień Modlitw,Postu i Solidarności z misjonarzami. Po Mszach św.zbiórka ofiar na dzieło pomocy „Ad Gentes” wspomagające pracę polskich misjonarzy.
8. W Wielkim Poście zachęcam Parafian do wzięcia udziału w akcji „Misjonarz na Post”.
9. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-okazja do spowiedzi od godz.18.30,
-adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.18.30,