Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Anna Ratajska,Marcelina Ratajska,Katarzyna Ratajska,Ireneusz Jokś ..Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego,Matki Bożej Gromnicznej.Msze św.o godz.09.30 i 19.00.Na każdej Mszy świecenie gromnic.Tego dnia będziemy przeżywać Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.Zachęcam do modlitwy o nowe powołania do życia zakonnego.Po Mszach zbiórka ofiar na klasztory klauzurowe.

4. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
 -objazd chorych w piatek od 07.30-pół godziny wcześniej-/zgłoszenia w czasie kolędy proszę potwierdzić
 w zakrystii/,
 -adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz.18.30,
 -okazja do spowiedzi w piątek od godz.18.20,
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2373,30 PLN.Za wszystkie ofiary Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
6. Zakończyliśmy odwiedziny kolędowe. Drogim Parafianom dziękuję za wspólną modlitwę,ciekawe rozmowy,złożone ofiary.Szczególne podziękowania dla osób przygotowujących smaczne posiłki.Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy naszej codzienności. 

 .

stat4u