Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Halina Tomiak,Małgorzata Klupieć,Krzysztof Klupieć,Justyna Walkowiak,Joanna Wawrzyńska,Małgorzata Piotrowska,Kinga Piosik.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Opłatki można nabywać w zakrystii.

4. Rodzicom,dzieciom i scholi bardzo dziękuję za udział w tegorocznych roratach.
5. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego do nabycia na stoliku pod chórem. Cena 3 PLN.
6. W niedzielę i w pierwsze święto nie będzie Mszy o godz.15.00.Pasterka o godz.21.00 oraz Msza w Boże Narodzenie o godz.09.30.W drugie święto o 09.30 i 15.00. W przyszłą niedzielę Msze o godz.09.30 i o 18.00.Po Mszy nabożeństwo dziękczynno-błagalne na zakończenie roku kalendarzowego.
7. W II Święto po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL,WT UAM i szkoły katolickie.
8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 3130,41PLN i 16Euro.Wszystkim Szlachetnym Ofiarodawcom za złożone ofiary bardzo serdecznie dziękuję.Bóg zapłać.
9. Bardzo dziękuję za wykonane prace w naszym kościele. Firmie p.Karola Mielcarka za wymianę oświetlenia oraz firmie p.Krzysztofa Króla za wykonanie i zainstalowanie witraży . Bóg zapłać.
10. Dziękuję za zakup ozdób świątecznych. Zebraliśmy na pomoc Blance Olszewskiej 411 PLN.

stat4u