1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Alicja Przybyła,Wioleta Musiał,Hieronim Błaszyk,Danuta Winiarz.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Wymienianki będą odmawiane w łączności z Mszami św.we wszystkie soboty i niedziele listopada.

4. Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium św. Urszuli w Pniewach odbędzie się 25.11.2023 r. Autobus odjedzie sprzed kościoła o godzinie 09.00. Dzisiaj ostatnia okazja do zapisu.Powrót ok.godz.14.00.
5. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończąca rok liturgiczny.W łączności z Mszą św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu,odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi. Za pobożne odmówienie można uzyskać odpust zupełny.
6. Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki.
7. W środę wspomnienie św.Cecylii,patronki muzyki kościelnej. Panu organiście i naszej scholi dziękujemy za ubogacanie liturgii.