1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marlena Cwojdzińska,Justyna Barska,Dawid Skołozdrzy,Justyna Poniedziałek.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.

3.  Zachęcam do ofiarowania wymienianek. Kartki wyłożone są na stoliku. Wymienianki będą odmawiane w łączności z Mszami św.we wszystkie soboty i niedziele listopada.
4. Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium św. Urszuli w Pniewach odbędzie się 25.11.2023 r. Koszt 40 PLN/obiad i przejazd/.Zachęcam do udziału.Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli.
5. W przyszłą niedzielę liturgię Mszy św.o godz.09.30 przygotują dzieci pierwszokomunijne. W czasie Mszy św. Poświęcenie książeczek.
6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca,składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
7. Bardzo serdecznie dziękuję za złozone życzenia imieninowe i przygotowanie Delegacji.