Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Magdalena Kostrzewa,Anna Andrys, Zofia Krawczyk,Ireneusz Twardogórski,Marzena Dorniak. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Zakończył się miesiąc październik. Bardzo serdecznie dziękuje dorosłym i dzieciom za udział w nabożeństwach,dziekuję za prowadzenie modlitw i udział w spotkaniach Żywego Różańca.

4.  Zachęcam do ofiarowania wymienianek. Kartki wyłożone są na stoliku. Wymienianki będą odmawiane w łączności z Mszami św.we wszystkie soboty i niedziele listopada.
5. Od 1-8 listopada można zyskiwać odpusty za tych,którzy w czyśćcu oczekują zbawienia.By go uzyskać trzeba nawiedzić cmentarz i pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez Ojca św. W tych dniach powinno się przyjąć Komunię św. Zachęcam do tej pomocy zmarłym.
6. Pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium św. Urszuli w Pniewach odbędzie się 25.11.2023 r. Koszt 40 PLN/obiad i przejazd/. Zachęcam do udziału.Zapisy w zakrystii.
7. Serdeczne podziękowanie młodzieży naszej parafii za przygotowanie i przeprowadzenie Zaduszek w Dzień Zaduszny.
8. W sobote 11.11. Świeto Niepodległości. Msza św.w intencji Ojczyzny o godz.09.30. Proszę o wywieszenie flag narodowych.

stat4u