1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Lidia Kaminiarczyk,Mirosława Gonda,Kamila Kubik,Magdalena Jokiel,Ewa Andrys.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Nabożeństwa różańcowe:
-dla dorosłych-od poniedziałku do czwartku o godz.18.00,w piątek i sobotę o 18.30,w nidzielę o godz.09.00
-dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17.30.
Zachęcam do udziału.

4. Dzisiaj przeżywamy XXIII Dzień Papieski pod hasłem:"Jan Paweł II Cywilizacja Życia. Po Mszach św. Zbiórka ofiar na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
5. W przyszłą niedzielę Światowa Niedziela Misyjna.Po Mszach św.zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.
6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.zachęcam do duchowego przygotowania się do czasu pomocy naszym zmarłym. Okazja do spowiedzi we wtorek,czwartek i piątek podczas nabożeństw różańcowych. Zachęcam do ofiarowania wymienianek. Kartki wyłożone są na stoliku.
7. W październikowe niedziele spotkania formacyjne dla Żywego Różańca po Mszy o 15.00:
-15.10-3,4,5 Róza Kobiet
-22.10-6,7,8 Róża Kobiet