1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Karolina Piskorska,Natan Piskorski,Hanna Skrzypczak,Magdalena Tyszkowska,Dominik Żok.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Nabożeństwa różańcowe:
-dla dorosłych-od poniedziałku do czwartku o godz.18.00,w piątek i sobotę o 18.30,w nidzielę o godz.09.00
-dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17.30.
Zachęcam do udziału.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XXIII Dzień Papieski pod hasłem:”Jan Paweł II Cywilizacja Życia. Po Mszach św. Zbiórka ofiar na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
6. Liturgię Mszy św. o godz.09.30 w przyszłą niedzielę przygotują dzieci pierwszokomunijne. Podczas Mszy poświęcenie różańcy.
7. W pazdziernikowe niedziele spotkania formacyjne dla Żywego Różanca po Mszy o 15.00:
-08.10-1 i 2 Róża Kobiet
-15.10-3,4,5 Róza Kobiet