Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Ewa Wita,Ewa Kliks,Bernadeta Waszkowiak,Urszula Ratajska.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zachęcam do zaangażowania w życie parafii.Poszukujemy chętnych dziewczyn do scholi i chętnych chłopaków do bycia ministrantami.
4. Kandydaci do bierzmowania z klasy VIII zapraszam na spotkanie we wtorek. Rozpoczynamy od udziału w Mszy św. A potem spotkanie.

5. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek po Mszy św.Dzieci pierwszokomunijne mogą w zakrystii odbierać Książeczki i naklejki.
6. W piątek od 16-17 w salce parafialnej będzie można zamówić albę pierwszokomunijną i dewocjonalia.P Maria bardzo serdecznie zaprasza.
7. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Środków Społecznego Przekazu.Modlimy sie za tworzących te środki,ale także o to byśmy potrafili z nich dobrze korzystać.
8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć OO.Oblatów,którzy będą rozprowadzać Kalendarze Misyjne na przyszły rok. Zachęcam do nabycia dla siebie lub na prezent.
9. W przyszłą niedzielę po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL i szkoły katolickie.
10. W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki,patrona Polski i imieniny Ks. Arcybiskupa,w czwartek święto św.Mateusza.

stat4u