Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Aneta Każmierczak,Joanna Małecka.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. W poniedziałek rozpoczynamy nowy rok szkolny. Zapraszam pracowników,rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej we Wroniawach i Nowej Dąbrowie na Mszę św.o godz.09.00.Będziemy modlić się o Boże błog. I potrzebne łaski w roku szkolnym. Uczniów klasy I proszę o przyjście z tornistrami,które poświęcimy.

4. Przeżyliśmy VIII Festyn Parafialny. Wiele osób dołozyło swoją cegiełkę w przygotowanie i jego przeprowadzenie.Pragnę bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie i chęć pomocy OSP we Wroniawach, Kołu Gospodyń Wiejskich, firmom, osobom indywidualnym. Każdy dołożył tyle ile mógł. Za fanty, za pieczywo, za napoje, za posiłki, za obsługę stoisk, za poświęcony czas bardzo serdecznie dziękuję. Zapraszam na spotkanie pofestynowe we wtorek po Mszy św. do salki parafialnej. Dochód z festynu wyniósł 23.280,85 PLN i będzie przeznaczony na witraże w naszym kościele. Dziękuję wszystkim za radość spotkania,której nie zakłóciły nawet obfite opady deszczu.
5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Malwina Kudlińska z Wroniaw i Tomasz Chwałkowski z Przyprostyni.Zap.I

stat4u