Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Arleta Kaczmarek,Teresa Nowak,Barbara Drozdowska,Halina Pawłowska.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Festyn parafialny odbędzie się w przyszłą niedzielę 27 sierpnia.Rozpoczniemy od Mszy św.o godz.14.00. Po mszy czas radości i zabawy.Atrakcje dla dzieci,zabawy i dmuchańce,konkursy strzelania z wiatrówki i łuku oraz konkurs rzucania lotek. Ok.godz.19.00 losowanie głównych nagród loterii. Potem zabawa taneczna z pomocą dja Macieja.Osoby chcące wspomóc festyn fantami na loterię lub pieczeniem ciasta zapraszam do zgłaszania się w zakrystii.Głównymi nagrodami będą suszarka bębnowa,wyjazd do Krakowa oraz talon wartości 1000 PLN. Bardzo dziękuję osobom już zaangażowanym w przygotowanie . Zachęcam do pomocy.

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na KUL.WT UAM i szkoły katolickie 126,50 PLN,we wtorek na pomoc powodzianom w Słowenii 774,50PLN.Dziękuję za złożone ofiary.
5. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie pięknych wieńców dożynkowych i złożone ofiary.Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy tym,którzy pracują na roli i tym ,którzy korzystają z owoców ich pracy.
6. W sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej.Odpust w parafii Solec Nowy. Suma odpustowa o godz.12.00.
7. Burmistrz Wolsztyna zaprasza na dożynki gminne w sobotę 26.08.AD2023 do Nowej Dąbrowy. Msza przy sali wiejskiej o godz.14.00,Starosta wolsztynski zaprasza na Mszę dziekczynną za tegoroczne zbiory 03.09.AD2023 o godz.12.30 do kościoła Wniebowstąpienioa Panskiego w Wolsztynie.
8. 9 września uroczystość koronacji wizerunku Matki Bożej w Smolicach. Osoby chcące pojechać na te uroczystości proszę o osobisty kontakt.
9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Sandra Eichler i Marcin Kublik z Wroniaw i .Zap.I

stat4u