Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Dorota Szczepaniak,Irena Waszkowiak,Renata Rogozińska.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Festyn parafialny odbędzie się w ostatnią niedzielę 27 sierpnia.Osoby chcące wspomóc festyn fantami na loterię lub pieczeniem ciasta zapraszam do zgłaszania się w zakrystii. Ostatnie zebranie organizacyjne w czwartek po Mszy.św.Głównymi nagrodami będą suszarka bębnowa,wyjazd do Krakowa oraz talon wartości 1000 PLN. Bardzo dziękuję osobom już zaangażowanym w przygotowanie . Zachęcam do pomocy.
4. Dzisiaj po Mszach św. Zbiórka ofiar na KUL,Wydział Teologiczny UAM i szkoły katolickie.

5. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św.o godz.09.30 i 15.00. Parafialne Dożynki przeżywać będziemy podczas Mszy porannej. Delegacje wieńcowe zostaną uroczyście wprowadzone do kościoła.Podczas Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
6. Na prośbę KEP we wtorek po Mszach św.zbiórka ofiar na pomoc poszkodowanym w powodzi w Słowenii.
7. Natomiast w przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Parafian.
8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Sandra Eichler i Marcin Kublik z Wroniaw i .Zap.I

stat4u