Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Gosia Schmidt,Iwona Schmidt, Zosia Schmidt, Halina Rogozińska, Beata Wojtkowiak. Bóg zapłać
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.

3. Festyn parafialny odbędzie się w ostatnią niedzielę 27 sierpnia.Osoby chcące wspomóc festyn fantami na loterię lub pieczeniem ciasta zapraszam do zgłaszania się w zakrystii. Głównymi nagrodami będą suszarka bębnowa,wyjazd do Krakowa oraz talon wartości 1000 PLN. Bardzo dziękuję osobom już zaangażowanym w przygotowanie . Zachęcam do pomocy.
4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. Zbiórka ofiar na KUL,Wydział Teologiczny UAM i szkoły katolickie.
5. Nasze Parafialne Dożynki przeżywać będziemy w uroczystość Wniebowzięcia NMP.
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Patrycja Nowak z Wroniaw i Mateusz Wolan z Łąkiego. Zap.I

stat4u