1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Mieczysława Wozna,Małgorzata Hamrol,Julita,Lena Mikołajczak,Renata Piskorska,Kinga Nowak.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Festyn parafialny odbędzie się w ostatnią niedzielę 27 sierpnia.Osoby chcące wspomóc festyn fantami na loterię lub pieczeniem ciasta zapraszam do zgłaszania się w zakrystii.Głównymi nagrodami będą suszarka bębnowa,wyjazd do Krakowa oraz talon wartości 1000 PLN. Bardzo dziękuję osobom już zaangażowanym w przygotowanie . Zachęcam do pomocy.

4. Od wtorku w Lizbonie rozpoczyna się główna część Światowych Dni Młodzieży. Zachęcam do obejrzenia relacji ze spotkań z udziałem papieża Franciszka:
-Droga Krzyżowa w piątek 04.08. o godz.19.00-TVP 3 i TVP POLONIA
-Czuwanie modlitewne w sobotę 05.08. o godz.21.30-TVP 3 i TVP POLONIA
-Msza posłania na zakończenie ŚDM w niedzielę 06.08.o godz.10.00 TVP 1 i TVP POLONIA
5. W tym tygodniu I Piątek Miesiąca:
- okazja do spowiedzi w czwartek od godz.17.30,
-Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 18,00,
-objazd chorych w piątek od godz.08.00.
6. W przyszłą niedzielę święto Przemienienia Pańskiego.
7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Patrycja Nowak z Wroniaw i Mateusz Wolan z Łąkiego.Zap.I