Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Paulina Szubert,Romana Buła,Barbara Przybyła,Katarzyna Lisiewicz.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. W czwartek po Mszy św.zapraszam na spotkanie osoby chcące zaangażować się w przygotowanie festynu parafialnego we Wroniawach. Festyn odbędzie się w ostatnią niedzielę 27 sierpnia.Osoby chcące wspomóc festyn fantami na loterię lub pieczeniem ciasta zapraszam do zgłaszania się w zakrystii. Głównymi nagrodami będą suszarka bębnowa,wyjazd do Krakowa oraz talon wartości 1000 PLN.

4. Rozpoczynamy Tydzień św.Krzysztofa.Okazja do poświęcenia pojazdów mechanicznych i rowerów po Mszach św. Pamiątką poświęcenia będzie zapach św.Krzysztofa. Część ofiar przeznaczymy na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2723,50 PLN. Za wszystkie ofiary Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
6. We wtorek nie będzie Mszy św.

stat4u