Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Ewa Rogozińska,Małgorzata Żak,Ewelina Matykowska,Katarzyna Szott-Przybyła.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci

3. Dzisiaj Festyn Parafialny w Solcu Nowym. Rozpoczynamy po Mszy św. O godz.12.00.W programie loteria fantowa,atrakcje dla dzieci i dorosłych i dobra zabawa z zespołem Tak-ton. Rada Parafialna serdecznie zaprasza.
4. W czwartek po Mszy św.zapraszam na spotkanie osoby chcące zaangażować się w przygotowanie festynu parafialnego we Wroniawach. Festyn odbędzie się w ostatnią niedzielę sierpnia lub pierwszą niedzielę września.
5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień św.Krzysztofa.W sobotę i niedzielę okazja do poświęcenia pojazdów mechanicznych i rowerów po Mszach św.

stat4u