Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. W tym tygodniu nikomu nie dziękujemy za posprzątanie kościoła.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci

3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na potrzeby Stolicy Apostolskiej 77PLN. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję.
4. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
5. W niedzielę 16.07.AD2023 Festyn Parafialny w Solcu Nowym.Rozpoczynamy po Mszy św. O godz.12.00.W programie loteria fantowa,atrakcje dla dzieci i dorosłych i dobra zabawa z zespołem Tak-ton. Rada Parafialna serdecznie zaprasza.
6. Zmarła nasza parafianka+Danuta Kudlińska. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz.11.00. Różaniec w niedzielę i poniedziałek o godz.18.00. Wieczny odpoczynek.........

stat4u