1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Wioleta Matysik, Katarzyna Ziomek.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci
3. W tym tygodniu nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusa w łączności z Mszami św.
4. Msza w intencji pielgrzymów do Smolic zostanie odprawiona 18.07.o godz.18.30 we Wroniawach.

5.  Wielki Odpust Matki Bożej Wieleńskiej trwa do 02.07.2023 r.Plan szczegółowy jest wywieszony w gablocie.Piesza pielgrzymka z naszej parafii wyruszy o godz.05.00,tradycyjnie pielgrzymujemy z Kębłowem.Wraz z Ks.Kustoszem zachęcam do uczestnictwa.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 1987,55PLN. Za wszystkie ofiary Czcigodnym Parafianom serdecznie dziękuję.
7. W poniedziałek wyruszamy z ministrantami i scholą na wycieczkę do Szczecina i Międzyzdrojów.Autobus wyruszy sprzed kościoła o godz.06.00.Powrót ok.godz.22.00
8. Ks.Abp Metropolita Stanisław Gądecki przyznał naszemu parafianinowi p.Antoniemu Nowickiemu medal Optime Merito Archidioecesis Posnaniensis.P.Antoniemu gratulujemy i dziękujemy za dbałość o naszą parafię. Medal będzie wręczony w katedrze poznańskiej w środę o godz.18.00.
9. W czwartek uroczystość św.Apostołów Piotra i Pawła. Msza św.o godz.19.00.
10. W przyszłą niedzielę po Mszach św.zbiórka ofiar na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
11. Pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do Rokitna w piątek. Autobus odjedzie sprzed koscioła o godz.07.00. powrót ok.godz.14.00.
12. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dominika Gajska i Hubert Rozynek.