1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Edyta Włodarczak,Justyna Michalewicz,Helena i Ania Jokiel,Katarzyna Jokiel.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci
3. W tym tygodniu nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusa w łączności z Mszami św.

4. Bardzo dziękuję za przygotowanie i przeprowadzenie procesji w uroczystość Bożego Ciała.Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i mieszkańcom ul.Dworcowej za przygotowanie ołtarzy, właścicielom posesji za ich udostępnienie,dzieciom za sypanie kwiatków i niesienie emblematów,osobom niosącym baldachim,sztandary i feretrony,ministrantom za obsługę liturgiczną,scholi.p.Małgorzacie i p.Rafałowi za oprawę muzyczną,p.Antoniemu,Stanisławowi i Wojciechowi za obsługę Mszy św.,strażakom za zabezpieczenie trasy,wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób.Uczestnikom procesji za piękne wyznanie wiary.
5. W Oktawie Msze św. z procesją o godz.19.00. Bardzo proszę o przygotowanie baldachimu,feretronów,sztandarów i figur.Dzieci proszę o sypanie kwiatków.Dziękujmy szczególnie w te dni za dar Eucharystii.
6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.Z racji uroczystości nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
7. Dzisiaj po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL i ASD w Poznaniu.
8. W przyszłą niedzielę składka remontowa z racji trzeciej niedzieli miesiąca,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
9. Katechezy przedmałżenskie w Kościele Farnym w Wolsztynie od 12-16.06.AD 2023,spotania o godz.19.00.