Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:Kamila Rozynek,Elżbieta Jackowiak,Danuta Wróbel,Kinga Wróbel,Łukasz Wróbel. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci
3. W tym tygodniu nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusa w łączności z Mszami św.

4. W ubiegłą niedzielę przeżyliśmy uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii. Bardzo dziękuję dzieciom i ich rodzicom za przygotowanie i przeżycie uroczystości niedzielnej i Białego Tygodnia.Za wspólną modlitwę,za piękne przystrojenie kościoła,za zaangażowanie w liturgię,za Dar Ołtarza,którym jest nowy dywan.P.Marzenie i p.Rafałowi za muzyczne upiększenie liturgii uroczystości i Białego Tygodnia.Bóg zapłać.
5. Dzisiaj uroczystość Trójcy przenajświętszej.
6. Młodzież bierzmowana 26.04.2023r. może odbierać pamiątkowe zdjęcia w zakrystii.
7. Przed nami uroczystość Bożego Ciała. W czwartek Msza św.o godz.09.00 a po niej procesja tradycyjną trasą. W Oktawie Msze św. z procesją o godz.19.00. Bardzo proszę o przygotowanie baldachimu,feretronów,sztandarów i figur.Dzieci proszę o sypanie kwiatków.Dziękujmy szczególnie w te dni za dar Eucharystii.
8. W przyszłą niedzielę po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL i ASD w Poznaniu.
9. Katechezy przedmałżenskie w Kościele Farnym w Wolsztynie od 12-16.06.AD 2023,

stat4u