Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:Marzena Rogozińska,Barbara Klingsporn,Urszula Wieczorek,Daria Reimann. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci
3. W tym tygodniu nabożeństwa maryjne w łączności z Mszami św.

4. Dzisiaj uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii .Otoczmy dzieci naszą modlitwą.Od jutra Biały Tydzień. Msze św.codziennie o godz.19.00.
5. Za tydzień uroczystość Trójcy przenajświętszej.
6. Młodzież bierzmowana 26.04.2023r. może odbierać pamiątkowe zdjęcia w zakrystii.
7. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2584,15 PLN. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
8. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-objazd chorych w piątek od godz.08.00
-spowiedż w czwartek od godz.18.30
9. Do sakramentu małżeństwa przygotowuja się:  Katarzyna Żak z Wroniaw i Maciej Kozłowski z Wielichowa,Marcelina Winiarz z Wroniaw i Jakub Szubert z Solca Nowego,Paula Talukder z Wolsztyna i Mikołaj Przybyła z Wroniaw.
10. Dziękuję uczestnikom pielgrzymki do Częstochowy .Msza przez nich zamówiona będzie odprawiona w poniedziałek o godz.19.00.
11. Pielgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r. Wyjazd o godz.08.30 sprzed kościoła.
12. Przed nami uroczystość Bożego Ciała. O przygotowanie ołtarzy proszę:
-przy posesji pp.Sapa-rodziców dzieci pierwszokomunijnych
-przy posesji pp.Barskich-mieszkańcy ul.Szkolnej 1-9
-przy posesji pp.Wieczorków-mieszkańcy ul.Szkolnej 2-14
-przy posesji pp.Antkowiaków-mieszkańcy ul.Szkolnej 16-26

stat4u