Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci z klasy II. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci
3. W miesiącu maju nabożeństwa maryjne w łączności z Mszą św.W poniedziałek i środę o godz.18.00 w kościele. Zachęcam do modlitwy do Maryji.

4. W piątek z racji Dnia Matki tradycyjna Msza św.przy grocie w Borkach o godz.17.00 wraz z nabożeństwem majowym. Zapraszam serdecznie wszystkich ,szczególnie dzieci pierwszokomunijne.
5. W przyszłą niedzielę uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii .uroczysta Msza św.o godz.11.00. Próby w czwartek po Mszy św.i w piątek po Mszy przy grocie w Borkach.W piątek po próbie okazja do spowiedzi dla dzieci i rodziców.
6. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha św.kończąca okres wielkanocny.
7. Młodzież bierzmowana 26.04.2023r. może odbierać pamiątkowe zdjęcia w zakrystii.
8. W sobotę w katedrze świecenia kapłańskie. Zachęcam do modlitwy za Księży Neoprezbiterów i o nowe powołania także z naszej Parafii.
9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:  Katarzyna Żak z Wroniaw i Maciej Kozłowski z Wielichowa,Marcelina Winiarz z Wroniaw i Jakub Szubert z Solca Nowego,Paula Talukder z Wolsztyna i Mikołaj Przybyła z Wroniaw.
10. Pielgrzymka do Częstochowy we wtorek. Wyjazd sprzed kościoła o godz.05.00,powrót ok.godz.22.00.W związku z tym we wtorek nie będzie Mszy św.
11. Pielgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r. Koszt 50PLN. Zapisy z wpłatą w zakrystii.

stat4u