1. W tym tygodniu nikomu nie dziękujemy za sprzątanie kościoła.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu 241,70 PLN.Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.

4. W miesiącu maju nabożeństwa maryjne w łączności z Mszą św.W poniedziałek i środę o godz.18.00 w kościele. Zachęcam do modlitwy do Maryji.
5. We wtorek,czwartek i piątek procesje błagalne o dobre urodzaje na początku Mszy św.
6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
7. Za tydzień trzecia niedziela,składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
8. W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VII po Mszy św.
9. Dzisiaj uroczystość I Komunii Świętej w parafii Solec Nowy. Msza o godz.11.00.
10. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 23.05.2023r. Koszt 120 PLN.Zapisy z wpłatą w zakrystii.
11. Pielgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r. Koszt 50PLN. Zapisy z wpłatą w zakrystii.