1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Irena Waszkowiak,Natalia Jodko,Ewa Hetman,Ewelina Orwat. Bóg zapłać
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci
3. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu,którą polecam ofiarności Parafian.

4. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława,głównego patrona naszej Ojczyzny i Archidiecezji.
5. W miesiącu maju nabożeństwa maryjne w łączności z Mszą św.W poniedziałek i środę o godz.18.00 w kościele. Zachęcam do modlitwy do Maryji.
6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII we wtorek po Mszy św.
7. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek o godz.19.30 w salce parafialnej.
8. W przyszłą niedzielę uroczystość I Komunii Świętej w parafii Solec Nowy. Msza o godz.11.00.
9. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 23.05.2023r. Koszt 120 PLN.Zapisy z wpłatą w zakrystii.
10. Pielgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r. Koszt 50PLN. Zapisy z wpłatą w zakrystii.