1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Olga Eichler,Marta Eichler,Teresa Stephan,Honorata Pietrzykowska. Bóg zapłać
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci
3. W ubiegłą niedzielę na Caritas naszej Archidiecezji zebraliśmy 132,45PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.

4. W środę młodzież naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w wierze. Rodzicom dziękujemy za wypełnienie obietnic złożonych podczas Chrztu św.
5. Dzisiaj Światowa Niedziela modlitw o powołania.Prośmy o nowe,liczne i święte powołania,także z naszej parafii.W przyszłą niedzielę po Mszach św.zbiórka ofiar na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
6. W środę uroczystość NMP Królowej Polski. Msza św.o godz.09.30.
7. W miesiacu maju nabożenstwa maryjne w łaczności z Mszą św.
8. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-okazja do spowiedzi w czwartek od godz.17.30,
-adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz.18.00
-objazd chorych w piątek od godz.08.00
9. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 23.05.2023r. Koszt 120 PLN.Zapisy z wpłatą w zakrystii.
10. Pielgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r. Koszt 50PLN. Zapisy z wpłatą w zakrystii.