Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Edyta Dorożała,Danuta Szefler,Agata Szefler,Anna Witkowska. Bóg zapłać
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci
3. Bardzo dziękuję za przygotowanie i ubogacenie odpustu parafialnego. Scholi,ministrantom,p.kościelnemu,organiście,osobom niosącym sztandary,feretrony i baldachim,młodzieży za przygotowanie i piękne wyśpiewanie Koronki do Bożego Miłosierdzia,wszystkim Parafianom za uczestniczenie we wspólnej modlitwie.Bóg zapłać.

4. Dzisiaj kończymy Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji po Mszach św.
5. W środę o godz.17.30 młodzież naszej parafii z klasy 8 przystąpi do sakramentu bierzmowania. Sakramentu w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego w Wolsztynie udzieli Ks.Biskup Zdzisław Fortuniak.Próba przed uroczystością we wtorek. Najpierw Msza św. o godz.18.30 i możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2985,70PLN. Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
7. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 23.05.2023r. Koszt 120 PLN.Zapisy z wpłatą w zakrystii.
8. Pielgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r. Koszt 50PLN. Zapisy z wpłatą w zakrystii.ii.

stat4u