1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Hamrol,Barbara Jokś,Renata Pauch. Bóg zapłać
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci
3. W II święto na KUL i WT UAM zebraliśmy 247,90 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.

4. Dzisiaj nasza Parafia przeżywa odpust parafialny. Suma Odpustowa  o godz.15.00 poprzedzona uroczystym wyśpiewaniem Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz.14.30. Sumę odpustową odprawi Ks,Dziekan Sławomir Majchrzak z Wolsztyna. Po Mszy procesja. Powierzajmy się Bożemu Miłosierdziu w naszej codzienności.
5. Kandydaci do bierzmowania z klasy 8 zapraszam na spotkania we wtorek i czwartek o godz.17.30.Spotkanie z rodzicami w przyszłą niedzielę po mszy o godz.09.30.
6. Pierwsza spowiedź dzieci pierwszokomunijnych w sobotę 22.04.2023 o godz.10.00.
7. W tym tygodniu przeżywamy Tydzień Miłosierdzia. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.
8. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 23.05.2023r. Koszt 120 PLN.Zapisy z wpłatą w zakrystii.
9. Pielgrzymka do Smolic w ramach przygotowań do Koronacji obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych 03.06.2023r. Koszt 50PLN. Zapisy z wpłatą w zakrystii.