1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Konieczek,Katarzyna Gortat,Małgorzata Kaminiarczyk,Teresa Mielcarek,Renata Mielcarek. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na Daninę Diecezjalną oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego.

4. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Triduum Paschalnego:
-osobom przygotowującym dekorację,szczególnie p.Lidii Kaminiarczyk,p.Małgorzacie Schonfeld,p.Antoniemu Nowickiemu,
-osobom czytającym komentarze i czytania podczas Triduum Paschalnego i w czasie świąt,
-ministrantom oraz scholi Ichtis,
-delegacjom za złożone życzenia z racji Wielkiego Czwartku,
-Niech Boże błogosławieństwo ogarnie wszystkich chcących angażować się w życie naszej Parafii.
5. Dzisiaj po Mszach zbiórka ofiar na KUL i WT UAM.
6. Trwamy w oktawie Wielkanocy,z tej racji nie obowiązuje post piątkowy.
7. W piątek Święto Chrztu Polski.
8. Przygotowujemy się do odpustu parafialnego. Nowenna przed uroczystością dzisiaj i  na rozpoczęcie Mszy o 15.00 ,we wtorek,czwartek ,piątek i sobotę na rozpoczęcie Mszy wieczornej,w środę o 15.00 w kościele.Uroczysta Suma Odpustowa w niedzielę o godz.15.00 poprzedzona uroczystym wyśpiewaniem Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz.14.30. Sumę odpustową odprawi Ks,Dziekan Sławomir Majchrzak z Wolsztyna. Proszę o przygotowanie procesji.Ministrantów i scholę o upiększenie liturgii.
9. Dzieci pierwszokomunijne proszę o uczestniczenie w uroczystości odpustowej.
10. Kandydaci do bierzmowania uczestniczą w odpuście parafialnym.
11. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian