Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Weronika Wróblewska,Magdalena Jokś,Ewa Śmidoda,Urszula Kruszona,Agata Pochanke. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.Nowy numer gazety Dobre Nowiny na 18 rocznicę śmierci Jana Pawła II rozdają ministranci.
3. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na Daninę Diecezjalną oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego.

4. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Drogi Krzyżowej ulicami naszej miejscowości. Niosacym Krzyż i czytającym rozważania,Panu Kościelnemu,dzieciom przygotowującym oprawę plastyczną,scholi Ichtis,ministrantom,strażakom za zabezpieczenie trasy.
5. W tym tygodniu I Piątek Miesiaca:
-objazd chorych w piątek od godz.08.00,
-okazja do spowiedzi w czwartek od godz.16.00.
6. Całodzienna spowiedź w Wielkim Tygodniu,w poniedziałek w Kębłowie,we wtorek w parafii św.Józefa,w środę w parafii farnej.
 

stat4u