Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marta Sapa,Stefan Sapa,Joanna Kazimierczak,Anna Jankowiak,Maria Piskorska. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne:
A.Droga krzyżowa ulicami naszej miejscowości w piątek
w łączności z Mszą o 19.00,bedziemy wędrować do placu przy szkole. Przyjdźmy całymi rodzinami.Strażaków proszę o zabezpieczenie trasy.
B. Gorzkie Żale w łaczności z Mszą niedzielną o godz.09.30.

4. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na Daninę Diecezjalną oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego.
5. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom za udział w rekolekcjach wielkopostnych. Ofiary zbierane podczas Mszy w poniedziałek,wtorek i środę przekazałem do klasztoru OO.Franciszkanów w Wieluniu. Za każdą ofiarę serdecznie dziękuję w imieniu o.Gwardiana i o.Błazeja.. Szczególne podziękowania dla Dyrekcji i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej za pomoc w organizacji rekolekcji szkolnych.
6. Spowiedż wielkopostna z udziałem kapłanów z naszego dekanatu we wtorek 28.03.2023r. Przed południem od 10 -11.30,po poludniu od 16-17.30.
Zachęcam do skorzystania.
7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Wielki Tydzień od obrzędów Niedzieli Palmowej. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.
8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2755,70 PLN.Za wszystkie ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.
 

stat4u