Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Kliks,Barbara Barczewska,Maria Matykowska,Grazyna Wozna. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne:
A.Droga krzyżowa w piątek
-dla dzieci o 16.30,
-dla dorosłych w łączności z Mszą o 19.00,
B. Gorzkie Żale w łaczności z Mszą niedzielną o godz.09.30.

4. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na Daninę Diecezjalną oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego.
5. Dzisiaj rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne,które poprowadzi O.Błażej Goniwiecha,franciszkanin z Wielunia. Nauki rekolekcyjne w sobotę i niedzielę w ramach Mszy św.a w poniedziałek,wtorek i środę podczas Mszy o godz.19.00. Za udział w rekolekcjach można zyskać odpust zupełny.
6. Droga Krzyżowa ulicami naszej miejscowości jest zaplanowana na piatek 31.03.2023 r.Osoby,które chciałyby czytać rozważania proszę o zgłaszanie się w zakrystii.
7. Kandydaci do bierzmowania z klasy VIII zapraszam na spotkanie w środę Rozpoczynamy od Mszy św.o godz.19.00,potem spotkanie w sali.
8. Alby dla dzieci pierwszokomunijnych można odbierać w piątek od godz.17.00 w sali parafialnej
9. Dzieci ze szkoly podstawowej we Wroniawach bedą przeżywac rekolekcje szkolne od poniedziałku do środy.
10. Spowiedż wielkopostna z udziałem kapłanów z naszego dekanatu we wtorek 28.03.2023r. Przed południem od 10 -11.30 ,popoludniu od 16-17.30.
 

stat4u