1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Agnieszka Weiss,Dorota Michnikowska,Anna Walkowiak,Danuta Walkowiak,Daria Walkowiak,Ada Walkowiak Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na pomoc Ukrainie 1042,50 PLN.Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękuję.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne:
A.Droga krzyżowa w piątek
-dla dzieci o 16.30,
-dla dorosłych w łączności z Mszą o 19.00,
B. Gorzkie Żale w łączności z Mszą niedzielną o godz.09.30.
5. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na Daninę Diecezjalną. Matkom Różańcowym dziękuję za ofiary na zakup nowego drzewca do chorągwi oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego.
6. Dzisiaj Dzień Modlitw,Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach zbiórka ofiar na dzieło pomocy polskim misjonarzom Ad Gentes
7. Jutro całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Program jest wywieszony w gablocie. Msza na rozpoczęcie o godz.09.00,na zakończenie Adoracji o godz.17.30. W związku z Adoracją we wtorek nie będzie Mszy św.