1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Grazyna Wojtkowiak,Maria Jokś, Katarzyna Ratajska,Marcelina Ratajska Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. W ubiegłą niedzielę na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii zebraliśmy 591,00PLN .Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękuję.

4. Katechezy przedmałżeńskie w kościele Wniebowstapienia Pańskiego w Wolsztynie od 20-24 lutego 2023 r. Spotkania o godz 19.00.
5. Kandydaci do bierzmowania z klasy VIII mają spotkanie we wtorek. Rozpoczynamy od Mszy św.o godz.18.30.
6. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post,czas naszego przygotowania do świętowania Wielkanocy. W Środę Popielcową Msze św. Połączone z obrzędem posypania głów o godz.09.00 i 19.00.W tym dniu obowiązuje post ścisły.
7. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne:
A.Droga krzyżowa w piątek
-dla dzieci o 16.30,
-dla dorosłych w łączności z Mszą o 19.00,
B. Gorzkie Żale w łaczności z Mszą niedzielną o godz.09.30.
8. W czasie Wielkiego Postu składamy Daninę Diecezjalną. Koperty na stoliku pod chórem.