Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Honorata Hajnce,Wiesława Grzeskowiak,Beata Bżdziak,Aniela Rozynek. Bóg zapłać.
2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom , które pomogły posprzątać kościół po okresie Bożego Narodzenia.
3. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.

4. W święto Ofiarowania Panskiego zebraliśmy na klasztory klauzurowe 175,70PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
5. W sobotę Światowy Dzień Chorego. Modlitwy i ofiarowane cierpienia w intencji Kościoła są jak mawiał św.Jan Paweł II „skarbem naszej wspólnoty”. Zadbajmy o to by mogli regularnie korzystać z sakramentów.Osobom opiekującym się chorymi bardzo dziękujemy.
 

stat4u